فراخوان مسابقه عکاسی خیابانی لنزکالچر ۲۰۲۲

مسابقه عکاسی

در طول تاریخ، عکاسان خیابانی بسیاری از نمادین‌ترین و به یاد ماندنی‌ترین عکس‌های جهان را خلق کرده‌اند - اما چه کسی این ژانر را امروز تعریف می‌کند؟ آیا این تو هستی؟
اگر خلاق هستید و لحظات عجیب و شگفت‌انگیز زندگی را که در اطراف شما اتفاق می‌افتند را ثبت می‌کنید، ما می خواهیم چشم انداز منحصر به فرد شما را از خیابان ببینیم، هر طور که آن را قاب کنید.
 شرکت یک عکس در این رقابت رایگان است. برندگان، علاوه بر نمایش گروهی آثارشان، برنده‌ی مجموع جوایز نقدی به‌ارزش ۱۰ هزار دلار خواهند شد.

شرایط شرکت در رقابت

حضور هر شرکت‌ کننده با یک عکس رایگان است. هزینه‌ی فرستادن هر عکس اضافه ۱۰ دلار است.

فرستادن ۵ تک‌ عکس با هزینه‌ ۳۵ دلار ‏‏(۱۰ دلار به‌ازای هر عکس اضافه). به‌ازای ۱۵ دلار بیشتر یک رویو ‏‏(نقد و بررسی) کتبی از کارها برای شرکت‌ کننده فرستاده خواهد شد.

فرستادن یک مجموعه‌ عکس حداکثر ۱۰ عکسی با هزینه‌ی ۴۵ دلار صورت می‌پذیرد. داوری بر اساس مجموعه صورت می‌گیرد و نه تک‌ عکس. به‌ازای ۱۵ دلار بیشتر یک رویو ‏‏(نقد و بررسی) کتبی از کارها برای شرکت‌ کننده فرستاده خواهد شد.

جوایز

برندگان بخش مجموعه‌ عکس:

رتبه اول: ۳۵۰۰ دلار
رتبه دوم: ۲۰۰۰ دلار
رتبه سوم: ۱۰۰۰ دلار

برندگان بخش تک‌ عکس:

رتبه اول: ۲۰۰۰ دلار
رتبه دوم: ۱۰۰۰ دلار
رتبه سوم: ۵۰۰ دلار

آثار ۶ عکاس برنده این رقابت ‏‏(رتبه اول تا سوم بخش‌های تک‌ عکس و مجموعه‌ عکس) در نمایشگاهی گروهی در سال ۲۰۲۳ به نمایش درخواهند آمد.

آثار برنده، ۸ اثر برگزیده‌ داوران ‏‏(هر داور یک عکاس را انتخاب می‌کند) و ۲۵ فینالیست پوشش گسترده رسانه‌ای خواهند داشت.

تمامی شرکت‌ کننده‌ها می‌توانند حساب کاربری پرتفلیو ‏‏(گزیده‌ی آثار) در وبسایت لنزکالچر داشته باشند و شانس قرار گرفتن در بخش آنلاین Lensculture Discoveries را خواهند داشت.

مهلت ارسال آثار

تا چهارشنبه ۲۲ ژوئن ۲۰۲۱ ‏‏(۱ تیر ۱۴۰۱)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله عکسانه کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیوو انجام مراحل ثبت‌نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می‌دهد. تنها کافیست به ما ایمیل یا در اینستاگرام پیام بزنید در اسرع وقت راهنمایی‌های لازم داده می‌شود.

مطالب پیشنهادی