فراخوان رقابت حیات‌وحش CIC Wildlife Photo Prize 2022

مسابقه عکاسی

فراخوان رقابت حیات‌وحش CIC Wildlife Photo Prize 2022 فرصتی را برای عکاسان و دوستداران حیات وحش فراهم می‌کند تا اشتیاق خود را نسبت به طبیعت ابراز کنند و در عین حال پلت فرمی برای ترویج حفاظت حیات‌وحش و اکوسیستم‌هایی که به طور فزاینده‌ای در معرض تهدید هستند عمل کند.

موضوع این رقابت

"بازسازی" است.

ما شما را به چالش می‌کشیم تا عکس‌هایی بگیرید که احیای گونه‌های حیات‌وحش و زیستگاه آن‌ها، به ویژه فعالیت‌ها و تنظیمات مربوط به حفاظت از طریق استفاده پایدار، از جمله شکار را به نمایش بگذارد.

این می‌تواند تصویری از کار روی زمین باشد ‏(به عنوان مثال بازسازی محوطه‌های لانه سازی، فعالیت‌های ضد شکار غیرقانونی)، نتیجه نهایی پروژه‌های حفاظتی، یا هر چیز دیگری که می‌توانید به آن دست پیدا کنید!

شرکت در مسابقه برای تمامی عکاسان آماتور و حرفه‌ای علاقه‌مند آزاد است. منتخبی از بهترین عکس‌ها در شصت و هشتمین مجمع عمومی CIC در ریگا، لتونی ‏(9 تا 12 ژوئن 2022) به نمایش گذاشته می‌شود و در آنجا به هیئت داوران بین‌المللی ارسال می‌شود.

هیئت داوران 3 اثر برتر ارسالی ‏(رتبه های اول، دوم و سوم) را انتخاب خواهند کرد و عکاسان برنده علاوه بر تقدیر، جایزه‌ای نیز برای تلاش خود دریافت خواهند کرد. برندگان در جلسه اختتامیه مجمع عمومی در تاریخ 12 ژوئن اعلام خواهند شد.

آخرین مهلت ارسال:

25 اردیبهشت 1401  ‏(15 می 2022).

شرایط رقابت

 شرکت کنندگان می‌توانند حداکثر ۲ اثر ارسال نمایند.

آثار باید با فرمت JPEG باشند و حجم ایمیل نباید از ۱۰ مگابایت بیشتر باشد.

عکس‌های ارسالی به مسابقات قبلی CIC پذیرفته نمی‌شوند

هر عکاس می‌تواند حداکثر 2 عکس ارسال کند

اثار خود را به ایمیل photo@cic-wildlife.org ارسال کنید.

لطفاً در ایمیل خود، نام خود و شرح شرایطی که عکس تحت آن گرفته شده است ‏(چه کسی، کجا، ارتباط با حفاظت/مرمت و غیره) را به ما ارائه دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله عکسانه کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیوو انجام مراحل ثبت‌نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می‌دهد. تنها کافیست به ما ایمیل یا در اینستاگرام پیام بزنید در اسرع وقت راهنمایی‌های لازم داده می‌شود.

مطالب پیشنهادی