رویدادها

ردبول ایلوم یکی از بزرگترین مسابقات بین‌المللی تصویربرداری و عکاسی ورزشی در جهان است که برخی از نفس‌گیرترین و چشمگیرترین تصاویر ورزشی جهان، و نشاط، سبک زندگی و فرهنگ حول آن‌ها را به نمایش می‌گذارد.

ادامه مطلب...

انجمن جشنواره عکس حیات وحش و طبیعت ‏(AFPAN) از عکاسان سراسر جهان برای شرکت در ۲۵مین مسابقه بین‌المللی عکاسی حیات وحش ‏(International Wildlife Photo Competition) دعوت به‌عمل می‌آورد.

ادامه مطلب...

انجمن «لوکاس دولگا» از عکاسان مستقل جهان برای شرکت در دهمین دوره جایزه عکاسی لوکاس دولگا (Lucas Dolega Award) دعوت به‌عمل می‌آورد.

ادامه مطلب...

دوربین.نت؛ سایت تخصصی عکس و عکاسی سیزدهمین نمایشگاه عکس‌های برتر سال خود را برگزار می‌کند.

ادامه مطلب...

تمامی عکاسان حوزه‌ عکاسی مستند از سرتاسر جهان می‌توانند به ‌صورت رایگان در این رقابت شرکت کنند و از شانس برنده شدن دو جایزه‌ی ارزشمند این مسابقه مجموعاً به‌ ارزش ده هزار یورو بهره‌مند شوند.

ادامه مطلب...

تمامی عکاسان خبری حرفه‌ای از سرتاسر جهان می‌توانند به ‌صورت رایگان در این رقابت شرکت کنند و از شانس برنده شدن مجموع ۳۱ هزار دلار جوایز نقدی ارزشمند بهره‌مند شوند.

ادامه مطلب...

فراخوان هجدهمین جشن تصویر سال

تاریخ انتشار: 1399/10/18

هجدهمین دوره‌ جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر از دوم تا بیست‌وسوم اسفند ماه ۱۳۹۹ همچون دوره‌های گذشته در رشته‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم با همراهی خانه هنرمندان ایران و در اختیار داشتن تمامی فضاهای نمایشگاهی و نمایش فیلم خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

مسابقه عکاسی نیکون از سال ۱۹۶۹ هر ساله فرصتی را برای عکاسان سرتاسر جهان برای مشارکت در رقابتی بین‌المللی و بهره‌مندی از جوایز ارزشمند فراهم کرده است.

ادامه مطلب...

سازمان چاپ و نشر عکس CEWE طی فراخوانی از علاقه‌مندان به عکاسی در سرتاسر جهان برای شرکت در مسابقه عکاسی CEWE Photo Award 2021 دعوت به عمل می‌آورد.

ادامه مطلب...

بنیاد ورلد پرس فتو (World Press Photo) از عکاسان خبری سرتاسر جهان برای شرکت در ۶۴مین دوره مسابقه عکاسی ورلد پرس فتو دعوت به عمل می‌آورد.

ادامه مطلب...