رویدادها

آلودگی هوا یکی از مهمترین معضلات زیست محیطی کلان‌شهرهای دنیا به‌ویژه در کشورهای در حال توسعه است. این مشکل بزرگ، آسیب‌های جدی و جبران‌ناپذیری بر سلامت انسان‌ها برجای گذاشته است.

ادامه مطلب...

ششمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان از عکاسان ایران و جهان دعوت به عمل می‌آورد.

ادامه مطلب...

مسابقه عکاسی هنری لنزکالچر رقابتی است میان آن دسته از هنرمندان هنرهای تصویری که از عکاسی و فرآیندهای عکس‌بنیان برای خلق آثار خلاقانه‌ی خود استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب...

مسابقه عکاسی ولکام (Wellcome Photography Prize) با موضوع چالش‌های سلامتی از عکاسان سرتاسر جهان دعوت به عمل می‌آورد.

ادامه مطلب...

هشتمین جشنواره بین‌المللی عکس خیام با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفت‌وگوی بصری میان عکاسان ایران و جهان و به‌منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام، توسط نمایندگی فیاپ در ایران یعنی کلوپ عکس فوکوس – وابسته به مؤسسه فرهنگی هنری «خانه هنر خیام» برگزار می‌شود. ‌

ادامه مطلب...

مسابقه عکاسی آلفا فیمیل آوارد (Alpha Female Award) پس از اولین دوره برگزاری‌اش ذیل مسابقه عکاسی سونی ۲۰۲۰، امسال نیز پذیرای عکاسان زن بااستعداد از سرتاسر جهان است.

ادامه مطلب...

مسابقه عکاسی بین‌المللی حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم (مخفف: HIPA) از عکاسان سرتاسر جهان برای شرکت در دهمین دوره از این رقابت دعوت به عمل می‌آورد.

ادامه مطلب...

جشنواره بین‌المللی عکس خیام از علاقه‌مندان به عکاسی برای شرکت در هشتمین دوره این مسابقه عکاسی دعوت به عمل می‌آورد.

ادامه مطلب...

فراخوان مسابقه عکاسی MEET 2020

تاریخ انتشار: 1399/07/09

رویداد Meet با فراهم ساختن فرصتی برای ملاقات عکاسان و متخصصان این حوزه، در نظر دارد که راه جدیدی برای تعامل حرفه‌ای‌های دنیای عکاسی و حمایت آنها از یکدیگر و همکاری احتمالی‌شان برای پیش‌برد و به سرانجام رساندن پروژه‌ها پیدا کند.

ادامه مطلب...

عکاسی سیاه و سفید در قلب و تصورات ما جایگاه برجسته‌ای دارد. امروزه عکاسی سیاه و سفید بدون توجه به ژانر، روش یا موضوع، به عنوان یک انتخاب زیبایی شناسی برای بسیاری از عکاسان باقی مانده است.

ادامه مطلب...